EŞİMLE AYRILMAMIZ İÇİN AYRILIK BÜYÜSÜ YAPILMIŞ, NE YAPMALIYIZ?

SORU: S.a hocam esimin tarafi bize ayrilmamiz icin muska yapmis evliligimiz bitmek uzere yeni bi cocuugumuz oldu daha kucucuk.bende surekli bi bas agrisi var karabasanlar basiyo surekli esimden cocugumdan ewimden sogudum esim bambaska biri oldu sabredemiyom ona.ne yapmamizi onerirsiniz hangi sureler iyi gelir tawsiyeniz nedir ne olur yardim edin ne olur:(

Soran: Esma - 09.07.2016

CEVAP: ve aleykum selam ve rahmetullah. Bahsettiğiniz göstergeler gerçekten size büyü yapılmış olabileceğini gösteriyor. Öncelikle civarınızdaki muteber bir rukye hocasına görünmelisiniz. Göründüğünüz kişi size Kur'ân-ı Kerîm'den ayetler okuyacaktır. Eğer bundan başka herhangi bir şey yapıyorsa, kesinlikle o kişiye güvenmeyin, başka bir hocaya gidin. Siz bir büyüden kurtulmak isterken hoca diye gittiğiniz kişi sizin açınızdan çok daha olumsuz sonuçlara sebep olacak işler yapabilir, kesinlikle yaptırmayın.

Bunun dışında evinizi temizlediğiniz temizlik suyuna ve banyo yaptıktan sonra durulanırken kullanacağınız son suya az bir miktar sirke koyun. Sirke size yapılan büyüyü bozacak veya zayıflatacaktır. Bu işlem tekrar edildiğinde daha iyi sonuç alabilirsiniz. Büyünün tek çözümü Kur'ân'dır. Bol bol Kur'ân-ı Kerîm okuyun, okumasını bilmiyorsanız bilgisayardan, telefondan mutlaka dinleyin. Özellikle Fatiha, Bakara, İhlas, Felak, Nas surelerini dinleyin. Bir de dua edin. Bu tedavi kesin sonuç verecektir. Fakat ısrarla devam etmelisiniz. Allah'a çokça dua edin. İslami yaşantınızı gözden geçirin ve iyi bir Müslüman olarak yaşamaktan ödün vermeyin. Namazlarınıza ve tesbihatınıza özen gösterin, sakın terk etmeyin. Yaşadığınız yere yakın bir ders halkası, sohbet, Kur'ân dersi vs. varsa katılmaya özen gösterin. Zamanla hiçbir şeyinizin kalmadığını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Allah şifa versin sizlere.

Hoca: Yasin KARATAŞ    Hocanın Facebook Sayfası   Hocanın Twitter Sayfası